Pousada Container Park
| Gratis Wi-Fi Gratis WiFi | 24-uurs zorg 24-uursreceptie | Eigen strand Strandtoegang |
| Airconditioning | Huisdieren Huisdieren toegestaan |
Gelegen op sechts 25 minuten te voet van het Praia do Poa, biedt Pousada Container Park Hotel Penha de nabijheid van verschillende bezienswaardigheden van de stad.
De herberg is gelegen in de buurt van Beto Carrero World. Of Skull Island, 1 km verder, is beslist een must voor gezinstoeristen in Penha. Het Praia da Saudade binnen 10 minuten met de auto vanaf de locatie is een voordeel voor de gasten van Pousada Container Park. Voor wie van ver komt, ligt de luchthaven Ministro Victor Konder op 15 minuten rijden.
De kamers van dit hotel hebben een balkon, samen met airconditioning voor uw gemak. Ze omvatten ook badkamers met een apart toilet en een douche. De badkamers bieden een apart toilet en een douche, samen met comfortartikelen zoals badlakens en handdoeken.
U kunt genieten van de Braziliaanse keuken in Excalibur binnen het bereik van Pousada Container Park Hotel.
- Luchthavens
- Internationale Luchthaven Ministro Victor Konder12 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Gratis WiFi
- 24-uursreceptie
- Huisdieren toegestaan
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Strandtoegang
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ✈
Hoe ver is de luchthaven Ministro Victor Konder van Pousada Container Park Hotel?
Er is een 15 km afstand tussen Ministro Victor Konder en Pousada Container Park Hotel. - 🕗
Wat is het laatste dat we kunnen van Pousada Container Park Hotel uitchecken?
Klanten van Pousada Container Park Hotel moeten klaar zijn om om 12:00 uit te chechken. - 💵
Wat is de prijs van een kamer in Pousada Container Park Hotel?
De gemiddelde kamerprijs in Pousada Container Park Hotel is $18. Neem voor meer specifieke informatie contact op met het hotelpersoneel.